Büyükşehirler ve Evden Eve Nakliyat

                Şehirlerin hızla büyümesi ve kalabalıklaşması neticesinde artık çok hızlı ve organize hayatlar yaşamak mecburiyetindeyiz.   Büyük şehir hayatı yaşam alışkanlıklarımızda değişikliklere sebep oluyor.  Geçmişte kendi yaptığımız bir çok işi artık dışarıdan hizmet almak suretiyle yapabiliyoruz. Ev taşıma işlerimiz dışardan hizmet alarak yaptığımız işlerin başında geliyor.  Günümüzde şehirler büyük oranda göç alıyor.  Şehirlerde nüfusun hızla artması neticesinde bir çok ev yapılıyor. Her geçen gün bir çok site yapılıyor, yeni mahalleler kuruluyor, yeni mahalleler iskana açılıyor. Ev değiştirmeleri, yeni kurulan evler, yeni açılan öğrenci evleri, tayin dolayısıyla taşınmalar ve buna benzer sebeplerle nakliye sektörüne de büyük bir talep oluşuyor.

                Evden Eve Nakliyat sektörü bu büyük talep karşısında büyük bir atılım yaptı. Günümüzde en çok katma değer oluşturan ve en hızlı büyüyen sektörlerden bir tanesi nakliyat sektörü. Ev taşınması işinde kendi konusunda uzmanlaşmış işletmeler başından sonuna kadar bütün işi üstlenerek bize büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Nakliye işletmeleri  ; bir paket olarak  ücretsiz ekspertiz, sökme/kurulum, ambalajlama, asansörlü nakliyat , sigortalı taşımacılık gibi hizmetler de sunabilmektedirler. Ancak diğer sektörlerde olduğu gibi nakliyat sektöründe de bazı sıkıntılar yaşanabilmektedir. Sektör o kadar hızlı ve büyük oranda büyüdü ki ; irili ufaklı bir çok işletme sektörde rekabet halinde bulunuyor. Maalesef sektörde korsan taşımacılığın da önüne geçilebilmiş değil.  Bu nedenle sektörde doğru işletmelere ulaşılabilmesi ve ihtiyaca cevap verebilecek, müşteri memnuniyeti oluşturabilen işletmelerle çalışılabilmesi önemli. Nakliyat sektöründe rekabet halinde bulunan işletmelerden kimisi araç kapasitesi, deneyimli personel, ekipman ve donanım ile profesyonel yöneticiler açısından kurumsallaşmış ve markalaşmış iken kimi işletmeler henüz yolun çok başındadır. Nakliye hizmetleri de çok değişkenlik gösterdiği için nakliye işletmelerinin müşteri talebine uygun değişik kapasitede araçlar ve personel görevlendirebilmesi önemlidir. Az bir eşya için büyük kamyonların görevlendirilmesi maliyeti yükseltebileceği için büyük hacimli eşyaların taşınması için küçük kamyonların veya kamyonetlerin tahsis edilmesi hizmet kalitesini çok düşürecektir.

                Diğer taraftan sorunsuz nakliye hizmetleri için nakliye  işini yapan ekibin başında profesyonel yöneticilerin bulunması önemlidir. Yöneticilerin nakliye gününden önce ekspertiz yapması ve ekspertize göre planlama yapması başarılı bir hizmet için gerekliliktir.  Nakliye yapılacak saatte trafiğin ve güzergahın kontrol edilmesi, kamyonların taşıma yapılacak binalara yanaşma mesafeleri, asansör kurulması imkanları ve bunun gibi gereklilikler konusundaki nakliye planlamasının yapılması hizmet kalitesini yükseltecek ve müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.   Evden Eve Nakliyat sektöründe  en iyi hizmetin en ekonomik fiyatlarla alınabilmesi için Nakliye Market misyon üstlenmiştir.

                Nakliye market,

-          Kurumsal, markalaşmış

-          Profesyonel yöneticileri ve deneyimli personeli olan

-          Uygun araç ve ekipman filosuna sahip

-          Düşük maliyetlerle hizmet  sunan

-          Müşteri memnuniyetini ön planda tutan  nakliye işletmelerini müşterilerine önermektedir.

İnternet teknolojilerini en düzeyde kullanan  Nakliye Market nakliye hizmeti talep eden  gerçek kişiler ve kurumların en kaliteli nakliye hizmeti alabilmesi  konusunda katkı sunmaktadır.