Evden Eve Nakliyat

Nakliye Market firmasını tercih ederek başta Ankara olmak üzere evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel bir şekilde Türkiye’nin her noktasına şehir içi, şehirlerarası ankara evden eve nakliyat hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Evden eve nakliyat dikkat ve özveri gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu doğrultuda tercih edeceğiniz firmanın profesyonel olması ve en iyi taşıma ekipmanlarına sahip olması gerekmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetinde doğru fiyatlar alabilmek için nakliyemarket.com size bu konuda rehber olacaktır. Nakliye işlerinin organize edileceği iki veya üç gün öncesinden firmamızı aramanız durumunda müsait olduğunuz bir saatte eşyalarınızın tümü görülür ve size uygun nakliyat programı yapılır. Bu program içinde evinizde kaç kişilik personel kadrosunun hizmet vereceği, evinizi taşıyacak olan aracın belirlenmesini, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türü ve miktarının belirlenmesi gibi hususlar önceden değerlendirilir. Bu tespitler eşyanın bulunduğu evde yapılarak belirtmiş olduğunuz nakliye tarihinde kamyonumuz, personellerimiz ve kullanılacağımız tüm ambalajlama malzemeleri hazırda bekletilir, nakliye tarihinizde evden eve taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir.

Firmalarımız teknolojiye ayak uydurarak taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer vererek müşterilerimize kusursuz nitelikte nakliye hizmeti sunmayı hedefler.

Nakliyemarket çatısı altında bulunan firmalar evinizde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketler ve özel asansörlü taşıma ekipmanları kullanarak sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti müşterimize sunulur.

Bu hizmetimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini Nakliye Market firması ile alabilirsiniz.