Fabrika Taşımacılığı

Günümüzde evden eve nakliyat dışında fabrika taşımacılığıda oldukça revaçta olan bir iş kolu. Özen dikkat ve disiplin gerektiren bu taşıma işleminde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak üzere faaliyetlerine başlayan Nakliye Market bu taşıma işleminde size en büyük desteği sunmaktan memnuniyet duyar. Nakliye Market çatısı altında faaliyet gösteren kurumsal nakliyat firmaları evden eve nakliyat konusunda gösterdiği özveriyi fabrika taşımacılığında da uygulamaktadır.

Deneyimli  ve eğitimli kadromuz fabrikanızda bulunan eşyaları bir yerden bir yere nakliye işlemini gerçekleştirirken aşağıda bulunan adımlar takip edilerek yapılır.

·         Fabrikada bulunan makineler ambalajlanır ve araca yüklenir.

·         Ofis içerisindeki mobilyalar dikkatli bir şekilde ambalajlanır.

·         Ağır yükler forklift ile araca yüklenir.

·         Bilgisayar ve benzeri elektronik aletler ambalajlanır.

Ve güvenli bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler yapılmadan önce firmalarımız deneyimli personelleri ile eşyaların bulunduğu konuma gelir ve ekspertiz işlemlerini gerçekleştirir.

Belirtilen gün ve tarihte belirtilen konumda bulunacak olan firmalarımız tüm bu işlemlerin ardından size en iyi nakliye işlemini sunmaktan gurur duyacaktır. Firmalarımızda bulunan son teknoloji ürünler ile eşyalarınız değer ve zaman kaybı yaşamadan sorunsuz bir şekilde fabrika taşımacılığı gerçekleşmiş olacaktır.