Şehiriçi Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde Nakliye Market çatısı altında bulunan firmalar siz değerli müşterilerimize  sigortalı, ambalajlı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Günümüzde taşınma işlemleri gerçekten zahmetli ve özen gösteren bir iştir.Eşyaların paketlenesi taşınacak eşyaların hasar almadan bulunduğu konumdan dikkatli bir şekilde çıkarılması baştan aşağı dikkat, özen ve disiplin gerektirmektedir.

Şehir içi nakliye işlemlerinde firmalarımız tarafından uygulanacak taşıma hizmeti aşağıda bahsedildiği gibi olacaktır.Öncelik olarak ev içindeki tüm ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak eşyalarınızın nakliye işlemine hazır hale getiriyoruz. Eşyanızın gideceği yerde ise deneyimli elemanlarımız demonte gören eşyaların monte aşamasını yapacaktır. Koltuk, kumaş vb. eşyalarınız havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilecektir. Eşyalarınız yeni adresine ulaştığında sizler sadece mobilyalara yapılan ambalaj malzemelerini sökerek kullanıma hazır hale getirmektesiniz. 

Beyaz eşyalarınız olan bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinesi, cam türündeki eşyalarınız Nakliye Market çatısı altındaki firmalar tarafından en iyi şekilde paketlenerek nakliye işlemlerini tamamlamaktadırlar.

 En uygun fiyatlara evinizi taşıtmak istiyorsanız, deneyimli firmalarımız ve uzman  personel kadromuz ile sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız.