Gizlilik İlkesi

www.nakliyemarket.com web sayfası Kalkınma Ofisi  Yönetim Danışmanlığı Eğitim Hizmetleri Reklam Organizasyon Emlak Müşavirliği Bilişim ve Lojistik Ticaret Ltd.Şti bünyesinde hizmet veriyor olup tüm hakları Kalkınma Ofisi Ltd.Şti’ne aittir. www.nakliyemarket.com nakliye sektöründe hizmet alan ve hizmet sunan kişi ve kurumların tüm bilgilerini güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir hizmet platformudur. 

www.nakliyemarket.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul ve beyan etmiş sayılmaktasınız.

 

Kişisel ve kurumsal bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.nakliyemarket.com olarak birinci önceliğimizdir. www.nakliyemarket.com ; vermiş olduğunuz kişisel bilgileri, üyelik ve satış sözleşmesinde belirtilen bilgileri , amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşmayacağını beyan ve taahhüt etmektedir.

 

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.nakliyemarket.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

www.nakliyemarket.com  üyesi olduğunuz veya üye olmadan kullanıcı olarak hizmet aldığınız  andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenlerini ve e-postaları adresinize gönderebilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

 

E-postaların içeriği, www.nakliyemarket.com sayfasında hizmet sunduğumuz ve aracılık ettiğimiz markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, hizmet, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

www.nakliyemarket.com sitesinden hizmet alarak veya hizmetler hakkında destek@nakliyemarket.com e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

www.nakliyemarket.com kullanıcının siteyi aşağıda yazılı Gizlilik Prensiplerine , Kanunlara ve Genel Ahlak Kurallarına aykırı biçimde kullandığını tespit ederse veya yetkili merciler tarafından talep gelmesi durumunda kullanıcı ile ilgili bilgileri resmi makamlara bildirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bilişim sektöründe İnternet üzerinden iletilen bilgilerin gizliliği konusunda kat-i bir garantinin verilmesi söz konusu olmamaktadır. İnternet üzerinde kişisel bilgilerin korunmasına yönelik mümkün olan en üst tedbirler www.nakliyemarket.com  tarafından uygulanmakta ve kullanıcılara tedbirler konusunda tavsiyelerde bulunulmaktadır.

 

www.nakliyemarket.com  Gizlilik Politikasında herhangi bir bildirimde bulunmadan değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler www.nakliyemarket.com sayfasında yayınlandığı gün itibarıyla geçerlilik kazanır. www.nakliyemarket.com gerçek kişi ve kurumları tanıtacak adı, soyadı, iletişim bilgileri, kredi kartı bilgileri, kimlik bilgilerini “kişisel bilgi” kapsamında değerlendiriyor olup, bu bilgilerin gizliliğinin korunması konusunda gerekli tedbirleri alacağını beyan ve taahhüt etmektedir. www.nakliyemarket.com kullanıcılarının ve üyelerinin internet ortamında kendisine iletilen kişisel bilgileri hiçbir hal ve şart altında aşağıda belirtilen amaçların haricinde paylaşmayacak, açıklamayacak, satmayacak veya kullandırtmayacaktır.

www.nakliyemarket.com elinde bulunan kullanıcı bilgilerini

 

-       Bülten Göndermek

-       Bilgilendirme notları göndermek

-       Sms (telefon kısa mesaj) ile bilgilendirme yapmak

-       Elektronik Posta Göndermek

-       Yayınlar göndermek

-       Etkin müşteri hizmeti sağlamak

-       Kampanyalar hakkında bilgi vermek

-       Yeni hizmetler konusunda bilgi vermek

-       Gerekli hallerde kullanıcılar ve üyelerle temas kurmak 

 

Faaliyetlerinde kullanabilecektir. www.nakliyemarket.com kullanıcıları ve üyeleri kişisel bilgileri bahsedilen amaçlarla kullanılmasına özgür iradeleri ile müsaade etmektedirler. Verilen bilgilerin doğruluğu kullanıcı ve üyelerin sorumluluğundadır. Yalan, yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgi verilmesi www.nakliyemarket.com web sayfasının ve kurumsal kültürünün ciddiyeti ile bağdaşmamaktadır.  . Yalan, yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgi verilmesi durumunda www.nakliyemarket.com    hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Yalan, Yanlış Yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle www.nakliyemarket.com un zarara uğraması durumunda sorumlu kullanıcı/üye zararı tazmin etmekle mükelleftir. www.nakliyemarket.com    6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde Üye ve Kullanıcıların  kendisinde bulunan kişisel bilgilerini yetkili makamlarla paylaşacaktır.

Kullanıcılar ve üyeler www.nakliyemarket.com dan kendisine kişisel bilgilerin ne amaçla kullanıldığını bilgilendirmesini talep edebilir. www.nakliyemarket.com  mümkün olan en erken sürede gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

www.nakliyemarket.com Üyenin veya kullanıcın üyeliği sona erdirmesi ve talebi doğrultusunda  yasal olarak tutması gerekli veriler dışında Kullanıcı/Üye bilgilerini silmeyi/yok etmeyi beyan ve taahhüt etmektedir..

 

www.nakliyemarket.com internet güvenliği ve  elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri en üst düzeyde aldığını beyan ve taahhüt eder. Üçüncü kişilerin  sisteme  elektronik ortamdan saldırı yapması halinde verilerin çalınmaması amacıyla www.nakliyemarket.com   gerekli her türlü girişimde bulunulacağını beyan ve taahhüt etmektedir.

www.nakliyemarket.com  üzerinden üçüncü kişilere ait web sitelerine link verilebilir.  Bu linkler üyelere ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla veriliyor olup, üye ve kullanıcılar ilgili web siteleri üzerinde sorumluluk kabul edilmemektedir. Link verilmesi işlemi herhangi bir web sitesi için tavsiye, garanti veya beyan niteliği taşımamaktadır.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında www.nakliyemarket.com  gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi amacıyla işbu sözleşme ile belirlenen istisnalar dışında gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm teknik ve idari tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi beyan ve taahhüt etmektedir.

www.nakliyemarket.com , tarafından Web Sitesi dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler, www.nakliyemarket.com ve işbirliği içindeki kişiler tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır.

www.nakliyemarket.com  kullanıcıları, site içerisinde paylaşılan  haber, görsel, yazı ya da arama sonuçlarını yakınlarıyla paylaşabilir.

www.nakliyemarket.com  kullanıcı ve üyelerinin site ile yapacakları şikayetler, istekler, yorumlar, beğeniler, sorular ve eleştiriler saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

KULLANICI ADI VE ŞİFRE

Kullanıcı ve üyelerin  tüm bilgilerinin gizliliğinin  korunması sağlanması amacıyla  www.nakliyemarket.com  sitesinin ilgili bölümlerine ulaşım  kullanıcı adı ve şifre ile sağlanmaktadır.Kullanıcının Site’ den yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, bu hak üçüncü bir kişiye devredilemez  Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği kullanıcın sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan www.nakliyemarket.com sorumluluk üstlenmemektedir. Kullanıcı adı ve şifrenin üçüncü bir kişiye kullandırılması sonucu doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük kullanıcıya aittir. Bu maddeye aykırı hareket, kullanıcıya verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Kullanıcı adı ve şifrenin çalınması veya izinsiz kullanımının söz konusu olması durumunda www.nakliyemarket.com  bilgilendirilmelidir. www.nakliyemarket.com kullanıcısı veya üyesi olarak belirlenen güvenlik - gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan bireysel ve kurumsal üyelerden www.nakliyemarket.com  güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde www.nakliyemarket.com sorumluluk taşımamaktadır…