Asansörlü Taşımacılık

Gerek evden eve nakliyat gerek asansörlü taşımacılık hizmetlerinde Nakliyemarket bu alandaki çalışmaları takip ederek müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir taşımacılığın garantisini sunmaktadır. İşinde uzman firmalarımız ile son teknoloji asansörlü nakliye araçları ile  tüm Türkiye geneline hizmetlerin sunulmasına yardımcı olmaktadır

Evden eve nakliyat dikkat ve özen gerektiren bir iş koludur. Beklentilerinizi aşacak, doğru, dürüst ve güvenilir hizmetlerimiz Nakliye Market ile alabileceğiniz en iyi nakliyat şirketiyiz. Firmalarımızın Uluslar arası kaliteli standart yetki belgeleri ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış oldukları nakliyat yetki belgeleri ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Nakliyat hizmeti almadan önce firmalarımızın ücretsiz olarak evinize gönderdiği eksper eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme sonucunda eşyalarınıza hangi türden ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, kaç personel eviniz içinde görev alacağı, eşyalarınızı taşıyacak asansör tipinin belirlenmesi, evinizin önüne getireceğimiz asansörün kurulum pozisyon açılarını belirler. Yapılan tespitin amacı taşıma işleminin gerçekleşeceği gün hiçbir aksiliğin oluşmaması bakımından yapılmaktadır. Firmalarımızın müşterimiz ile yaptığı anlaşma neticesinde belirlenen gün ve tarihde taşınma işleminizi gerçekleştirmektedirler.